Новини України. 14 липня. Для завчасної перевірки інформації про туристів прикордонними службами, пришвидшення процедури перетинання кордону керівників туристичних підприємств закликали заздалегідь надсилати списки туристичних груп на електронні адреси відповідних пунктів пропуску у Львівській області.

Нововведення сприятиме уникненню черг

Вчора відбулася спільна нарада Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації, Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та керівників туристичних підприємств області щодо впровадження інноваційних підходів у процедуру перетинання кордону організованими групами туристів.

Основне нововведення полягає в забезпеченні завчасного надання туроператорами працівникам Державної прикордонної служби України інформації про перетинання кордону туристичною групою в пунктах пропуску, що розташовані на території Львівської області.

Впровадження зазначеної інновації дасть можливість забезпечити комфортні умови перетину кордону туристами, зокрема швидке та оперативне проходження паспортного контролю, сприятиме уникненню черг. Такі заходи, безумовно, позитивним чином впливатимуть на формування туристичного іміджу України серед іноземців.

Електронні адреси пунктів пропуску на державному кордоні України, на яких будуть застосовуватися зазначені нововведення:

ППр “Устилуг” [email protected]

ППр “Рава Руська” [email protected]

ППр “Львів аеропорт” [email protected]

Львівський прикордонний загін [email protected]

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.