Новини України. 23 липня. Відео. Люди у формі заспокоюють пасажирів-бешкетників і ловлять зайців, які намагаються втекти, не заплативши штрафу.

Львівські контролери тепер беруть з собою в рейди професійних охоронців

Контролери задоволені таким нововведенням. Кажуть, тепер «зайці» б’ють їх не так часто, а якщо й проявляють агресію, то охоронці діють на бешкетників витвережували. Самі пасажири впевнені, що від них нікого охороняти не потрібно.

Через відсутність квитків – в трамваях розгораються справжні баталії між пасажирами і контролерами. Щоб зайці не дебоширили – контролери тепер беруть з собою в рейди професійних охоронців.

Контролерів у Львові обзивають, погрожують їм і навіть дають стусанів, тому власним охоронцям вони дуже радіють. Кажуть, люди у формі досить заспокійливо діють на агресивних «зайців».

«Розбили пару раз губу і ніс – на 3-му трамвайному маршруті, і зникли. Я взагалі штрафував пасажира, з боку підійшов – піддав в ніс, у мене кров пішла фонтаном», – скаржиться контролер Олег.

Професійний охоронець розповів, що найбільш небезпечні пасажири – це, як не дивно, пенсіонери.

Контролери разом з охоронцями за рейд виловлюють до 15 зайців, і часто їх «клієнтами» стають посадові особи з «ксивами».

«Дуже багато є посвідчень міністерства юстиції, а вони не мають права пільгового проїзду. Коли доходить до штрафу, набирають телефон і якийсь дядько покриває матом, так конкретно, ти не будеш працювати! », – Розповів контролер Олег.

Пасажири ж – проти охоронців в трамваях, люди кажуть, що контролери – не велика шишка, тому й самі можуть себе захистити.

ВІДЕО

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.