Новини України. 3 липня. Під час засідання виконкому Львівської міської ради було прийняте рішення про надання згоди на передачу Львівському комунальному підприємству «Львівелектротранс» двох трамвайних вагонів Татра КТ–4SU для зберігання з правом тестування.

У Львові перевірять вінницький подарунок

Як зазначив виконучий обовязки директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, остаточне рішення щодо прийняття у власність трамваїв буде прийнято 12 липня, під час сесії Львівської міської ради. На разі йдеться про можливість зберігання та тестування цих двох вагонів на трамвайних маршрутах Львова.

Також він зазначив, що до 12 липня визначаться щодо технічного стану трамвайних вагонів, а тестування дасть змогу виявити певні дефекти.

Чиновник наголосив, це такі ж самі вагони, які вже є у Львові, тому проблем із ремонтом у «нових» трамваях та комплектацією не буде.

Нагадаємо, Вінницька міська рада 8 червня ухвалила рішення про безоплатну передачу у комунальну власність Львова двох відремонтованих чеських трамваїв.

За матеріалами Гал-info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.