Новини України. 7 липня. Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка хтось підставив, підсунувши йому на підпис санкцію щодо стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Сацюка Валентином Давиденком.

Луценка підставили, – свідок

Таку думку висловив свідок Михайло Вершняк, котрий працює заступником начальника Департаменту карного розшуку МВС України, розповів у Печерському районному суді.

Суддя викликала для допиту свідка Михайла Вершняка. Луценко одразу заявив протест проти допиту у суді Михайла Вершняка. Він аргументував свій протест тим, що Вершняк допитувався у справі Ющенка, а не Луценка. “Скоро ми до викрадачів рогатої худоби дійдемо”, – заявив Луцеко.

В ході допиту свідок пояснив, що був головою службової комісії, яка перевіряла законність проведення ОРД щодо водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка.

“Справа про продовження ОРД щодо Валентина Давиденка була спочатку незаконною, до підписання міністром внутрішніх справ”,- заявив Михайло Вершняк. При цьому він уточнив: “Я вважаю, що його тупо підставили з цією справою”.

Разом з тим свідок підкреслив, що підпис Юрія Луценка був не обов’язковим для продовження стеження за потерпілим Валентином Давиденком.

Михайло Вершняк також підкреслив, що відповідно до інструкції відповідальність за оперативну роботу несе її керівник, а не міністр.

“Міністра тупо підставив хтось із його команди”, – ще раз заявив свідок.

За матеріалом УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.