Новини здоров’я. 27 липня. У сезон відпусток, коли тривалих поїздок уникнути найчастіше неможливо, проблема закачування для багатьох постає особливо гостро.

Лікарі рекомендують зосередитися на віддаленому об’єкті за межами автомобіля

Ось кілька прикладів, які допоможуть вам зменшити симптоми і пережити поїздку.

1. Сфокусуйтеся на віддаленому нерухомому об’єкті. Закачування виникає, коли сприйняття руху у нашого мозку і внутрішнього вуха не збігаються. Наприклад, ваше внутрішнє вухо відчуває рух, але ви в цей час дивіться на нерухомий предмет в машині, таким чином, ваш мозок отримує сигнали про те, що ви не рухаєтесь. Лікарі рекомендують зосередитися на віддаленому об’єкті за межами автомобіля, це допоможе внутрішньому вуху і мозку синхронізувати одержувані сигнали.

2. Імбир. Він сприяє зменшенню нападів нудоти. Купуйте корінь імбиру в капсулах і перед поїздкою прийміть 1-2 грами. Імбир сприяє розрідженню крові, тому, якщо ви приймаєте ліки від підвищеного тиску, проконсультуйтеся з лікарем.

3. Ліки. Випийте таблетку від закачування приблизно за годину до поїздки. Вона допоможе вам уникнути блювоти і зменшить напади нудоти. Проте не варто приймати ці препарати, якщо ви ведете машину, оскільки побічними ефектами більшості з них є сонливість і зниження концентрації уваги.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.