Новини авто. 20 липня. Перші автомобілі LADA з автоматичною коробкою передач надійдуть в продаж вже в кінці серпня.

Моделі Granta і Kalina отримають чотириступінчасту коробку передач

Мова йде про моделі Granta і Kalina. Вони отримають чотириступінчасту коробку японського виробництва.

У загальній складності в цьому році “АвтоВАЗ” планує випустити з конвеєрів близько десяти тисяч машин з автоматом.

Коробка в подарунок: у свій 46-й день народження “АвтоВАЗ” відзначає, мабуть, саме довгоочікувана подія – на головному конвеєрі країни почали встановлювати автоматичну коробку передач.

На професійному сленгу цей процес називається “весілля”: союз японської коробки передач і російського автомобіля обіцяє бути успішним і плідним, але, як і в багатьох сучасних шлюбах, тут укладений контракт, в якому прописано все до дрібниць.
Чотириступінчасту коробку передач збирають в Японії. На “АвтоВАЗ” будуть постачати близько 80 тисяч агрегатів на рік. В якості силової установки обраний найпотужніший вазівский двигун в 98 кінських сил. Тандем пройшов тривалий цикл випробувань в найсуворіших російських умовах.

“Для того, щоб навчити машину їздити, знадобилося півтора року. Це перші випробування на Алтаї в серпні 2011, зимові випробування в Сургуті, додаткові калібрування, зміна системи охолодження“, – говорить керівник проекту LADA Kalina Олег Груненков.

Тест-драйв нового “автомата” журналістам запропонували провести серед танків і іншого озброєння, що зберігається в технічному музеї “АвтоВАЗу”. Кожен прагнув вичавити з машини максимум.

Особливу увагу на заводі приділили налаштуванню зв’язку коробки передач і двигуна. Всі відкалібровані таким чином, щоб при розміреній їзді споживання палива було зведено до мінімуму, але при бажанні можна було б натиснути на педаль і отримати потрібне прискорення.

Правда, при цьому миттєва витрата палива доходить до позначки в 40 літрів на сотню. Але середній апетит машини з автоматом всього лише на пів-літра більше, ніж у механічної версії LADA Granta, і становить менше восьми літрів в змішаному циклі. Президент “АвтоВАЗу” Ігор Комаров підкреслює головну особливість новинки – зберігши з новою опцією (плюс кондиціонер і подушки безпеки) бюджетну вартість, вона здатна привернути до бренду LADA нових клієнтів.

“Ну, традиційно це часто говорять про жіночу частину населення, і про тих людей, хто в силу характеру, а їх досить високий відсоток, переважно їздять більш комфортно. Особливо в місті, де багато корків. У місті, де особливості їзди відповідають цій опції – коробці з автоматом“, – говорить Комаров.

Уже в цьому році завод має намір випустити десять тисяч автомобілів з автоматичною трансмісією. У серпні перші машини з’являться в салонах офіційних дилерів. Новинці належить скласти головний іспит – автолюбителям. Попит буде суворим.

За матеріалами Вести.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.