Новини здоров’я. 17 липня. Підвищення рівня захворюваності на кір у східних регіонах України очікується наприкінці осені.

Вакцинація
Найкращий захист від кору – вакцинація

Про це сказав завідувач лабораторією іммунореабілітологіі Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова АМН України Андрій Волянський.

“Наразі випадків захворювання кором стає з кожним днем все менше, але це пов’язано не з тим, що хвороба себе вичерпала – причиною цьому є пора року“.

Весною рівень захворюваності складав десь по 100 осіб щодня. Влітку буде продовжуватись спад захворювання, але в листопаді-грудні все почнеться спочатку. Адже на сьогодні хвороба не дійшла до сходу України, там немає імунітету, мало вакцинованих, тож спалаху можна очікувати наприкінці осені”, – зазначив А. Волянський.

Експерт зазначив, що найкращим захистом від кору є своєчасна та планова вакцинація.

Нагадаємо, за оперативними та статистичними даними Держсанепідслужби України, з початку поточного року станом на 16.07.2012 на адміністративних територіях країни зареєстровано 11 685 випадків захворювання на кір.За попередню добу зареєстровано 24 випадки підозри захворювання на кір.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.