Новини України. 17 липня. В Україні каруселі-старожили по 40 років катають малюків.

Термін експлуатації китайських атракціонів – 10 років

Технічна справність атракціону, за словами фахівців, залежить не стільки від віку, скільки від виробника і догляду. Про це пише Сегодня.ua.

“Звичайно, радянська техніка завжди трималася краще і прослужить ще не один десяток років” – міркує заступник начальника Кримського управління Держгірпромнагляду Дмитро Кузічев.

“А є друга категорія атракціонів, які почали завозити років п’ять тому з Китаю. Так, вони яскраві і красиві, але їхній термін життя не перевищить і десяти років. До речі, в Євпаторії (32-річний чоловік зламав хребет, впавши з «Катапульти»,) підвів вітчизняний атракціон, виготовлений в 2007 році на заводі в Судаку ».

А в сімферопольському Дитячому парку нам показали «довгожителя» – карусель «Сатурн», на якій малюків катають з 1974 року і до цього дня. Як розповідає працівник парку Андрій, атракціон у його 40-річний ювілей списувати не збираються.

«Щорічно цей апарат проходить всі перевірки. Хоч він і не дуже популярний, ламається досить часто. Нещодавно вийшла з роботи гідравліка, але майстри будуть лагодити його знову».

До речі, сьогодні у парку не працює і колесо огляду, зібране в кінці 80-х: протерлася гумова деталь, а кошти на купівлю нової ще не перераховані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.