Новини спорту. 29 липня. Відео. Полтавська «Ворскла» уже в першому таймі зустрічі з «Карпатами» нагадала львів’янам жахливий матч тижневої давнини, коли підопічним Павла Кучерова не вдавалося нічого, окрім як пропускати м’ячі.

ФК “Карпати” поступились “Ворсклі”: 1-3

За схожим сценарієм львівська команда провалила старт поєдинку, дозволивши супернику швидко встановити перевагу у два голи.

На 21-ій хвилині новачок полтавчан Лієтава витиснув максимальну користь з незіграності оборонців «Карпат» у штрафному майданчику львів’ян – далеко не гольовий епізод нападник втілив у майстерний гол, пробивши низом з кількома відскоками м’яча від газону. Богатінов не мав часу зреагувати на постріл – 1:0.

Тільки-но «карпатівці» почали витісняти суперника зі своєї половини поля, як «Ворскла» організувала другий гол зусиллями Безуса. Роман прокинув м’яч собі на хід й вийшов на ворота Богатінова, який не зумів завадити гравцю збірної України подвоїти перевагу господарів – 2:0.

Такий розвиток подій став очевидним відлунням львівського погрому від «Іллічівця». Однак гості спробували зачепитися за м’яч, що давалося дуже важко до виходу на поле Кас’яна наприкінці тайму. Власне, кінцівка першої половини гри пройшла за активних дій команди Кучерова.

Проте підопічні Вадима Євтушенка сьогодні не мали наміру відпускати суперника, який перебуває відверто не в кращій своїй формі. Єременко ідеально завершив момент після пасу Будніка точним ударом під перекладину воріт Мартіна Богатінова – 3:0.

Повна деморалізація у стані «Карпат» створила відчуття, що «зелено-білі» не зможуть забити бодай гол престижу. Однак на 67-ій хвилині полтавчани приспані неспроможністю опонента ефективно атакувати проґавили відразу трьох гравців у зеленій формі. Ігор Ощипко був крайнім зліва, тож мав найкращі шанси замкнути навісну передачу Худоб’яка – 3:1.

Гол львів’яни знову забили, але називати його престижним буде зовсім некоректно. Поки не видно за рахунок чого в стані «Карпат» вирішувати ігрові проблеми. Окрім очевидної функціональної неготовності команда демонструє брак креативності в атакувальній лінії.

Звісно, коли вдома пропускаєш 5 м’ячів, а потім на виїзді ще 3, то говорити про концентрацію не доводиться, тому залишається вірити, що гравці швидко переживуть важчі часи. А Вадима Євтушенка хочеться привітати з цікавою атакувальною і комбінаційною грою.

Ворскла (Полтава) – Карпати (Львів) – 3:1

(Голи: Лієтава, 21; Безус, 26; Єременко, 53 – Ощипко, 62)

Ворскла: Долганський, Даллку, Чеснаков, Курілов, Селін, Єременко, Красноперов, Маркоскі, Безус, Лієтава

Карпати: Богатінов, Тосік, Балажіц, Пластун, Ткачук, Даушвілі (Мартинюк, 62), Худоб’як, Голодюк, Кополовець (Кас’ян, 44), Лукас