Новини шоу-бізу. 30 липня. Російський актор Олексій Панін звабив українку Ірину Білик пропозицією знятися у кіно.

Ірина Білик у кіно знімається вперше

У кримінально-ліричній комедії білявка ще й заспіває.

Ірина Білик та Олексій Панін знову разом на знімальному майданчику. Співачка та актор зустрілись у кримінально-ліричній комедії “Холостяк” режисера Володимира Янковського.

Зйомки тривають на Київському морі. Ірина Білик зніматися не планувала. Але не змогла відмовити Олексію Паніну. Засвітити українку в серіалі запропонував саме він.

“Просто прийшло в голову, а давайте запропонуємо Ірі, може вона щось зіграє, а потім вирішили, що вона не просо зіграє, вона ще й заспіває. Може бути вийде, щоб ще Іра зробила кліп пов’язаний з цим фільмом.

“Я завжди говорила, що в кіно зніматися не буду і приїхав Панін, природно я забула всі свої обіцянки. Дуже цікаво було просто потрапити на майданчик – падали тут кілька разів і кричали, і стріляли”, – розповідає Ірина.

Білик у кіно знімається вперше. Грає – саму себе. Новим досвідом задоволена. Обіцяє – якщо запропонують іще – погодиться. Панін своєю роллю найманого кілера також задоволений, каже, є де розгулятися. Скаржиться, що не все увійде до фільму, цензура не пропустить.

У перервах між сценами Панін і Білик увесь час разом. Обіймаються і фотографуються з прихильниками. Від зайвих очей ховаються біля самої води. Мило воркочуть і насолоджуються сонцем. Утім, Білик запевняє – із Паніним вони – просто друзі.

“Ми дружимо вже більше року, до того ж, коли я в Києві і Льоша приїжджає по роботі ми завжди зустрічаємося. Ми завжди засиджуємося, ми завжди бешкетуємо . Він дуже хороший друг з ним завжди дуже приємно, причому говорити взагалі ні про що, базікати і вже приємно, – каже Іра.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.