Новини політики. 28 липня. Для опозиції практично закритий ринок зовнішньої реклами, їй відмовляють у розміщенні рекламних роликів у ЗМІ.

Олександр Турчинов поскаржився на ЗМІ

Про це заявив керівник штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Олександр Турчинов.

“Влада дійсно дуже боїться Об’єднаної опозиції, тому ми виходимо з того, що доступ до головних каналів комунікації з виборцями – центральних телеканалів, газет, рекламних носіїв буде для нас закритий”, – сказав він.

Політик заявив, що у ЗМІ відмовляються розміщувати рекламні ролики опозиції.

“Уже зараз ми регулярно стикаємося з відмовою ЗМІ розміщувати наші рекламні ролики, лідерів опозиції заборонено запрошувати на телевізійні ток-шоу. Наприклад, Арсеній Яценюк останній раз був на шоу “Велика політика” на “Інтері” два роки тому, 14 травня 2010 року. Відмовилися розміщувати наші рекламні ролики найбільш рейтингові канали – той же “Інтер” і “1 +1”, – розповів Турчинов.

За його словами, фактично закритий для опозиції і ринок зовнішньої реклами.

“Навіть ті білборди, на яких нам вдалося розмістити свою політичну рекламу, регулярно псують або взагалі демонтують”, – зазначив він.

“Тому ми йдемо в народ, і будемо доносити виборцям свою позицію, свої програмні тези безпосередньо – через безпосереднє спілкування з людьми“, – підкреслив Турчинов.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.