Новини світу. 13 липня. Шведська активістка Феліція Лундквіст, молодіжний лідер християнсько-демократичної партії в місті Cімірсхамі, провела акцію протесту проти заборони місцевою владою реклами хот-догів.

“Товста сосиска з хлібом”

Причиною протесту став рекламний плакат, розміщений на кіоску з хот-догами в Сімірсхамі.

На плакаті була зображена жінка з червоними нігтями, яка тримає в руках хот-дог і тулиться губами до сосиски. Підпис під фото свідчив: “Товста сосиска з хлібом”.

Цей плакат викликав обурення у місцевих жителів через його сексуальний натяк, що стало приводом для публікацій у пресі. Жителі міста і експерти в області гендерних досліджень заявили, що зміст плакату є зухвалим і формує неправильне уявлення про рівність статей.

У публікації UPI.com від 10 липня член місцевої міської ради заявив, що не бачив рекламу, але збирається її видалити.

Після того, як плакат був вилучений, Лундквіст вийшла на вулиці міста з нафарбованими губами і червоними нігтями, як у жінки на фото, і почала роздавати перехожим сосиски. При цьому вона повісила на себе плакат з написом “Хот-договий протест Феліції. Відсмокчіть, гендерні експерти”.

Власник плаката, розташованого на кіоску з хот-догом, раніше повідомляв, що вважає його “просто веселим”, а також що дітям не прийде в голову нічого непристойного, коли вони побачать його.

Акцію Лундквіст власник кіоску поки ніяк не прокоментував. Судячи з якості віддаленого рекламного плаката, витрати на нього були мінімальними.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.