Новини економіки. 23 липня. Орендна плата і податок на землю будуть зрівняні, що змусить компанії оформити договори оренди на землі.

Орендна плата і податок на землю будуть зрівняні

В Асоціації міст розробили зміни до Податкового кодексу, якими запропонували збільшити доходи місцевих бюджетів від оподаткування землі для суб’єктів, які не мають правовстановлюючих документів на неї, пише Коммерсантъ-Украина.

Для таких компаній та організацій селищні, сільські і міські ради зможуть застосовувати підвищуючий коефіцієнт до ставки податку на землю у розмірі не більше 12. Зараз орендна плата становить 3-12% від нормативної грошової оцінки на рік, у той час як ставка податку на землю – 1%, тому юридичні та фізичні особи уникають оформлення оренди, щоб платити податок на землю.

Таким чином, орендна плата і податок на землю будуть зрівняні, що змусить компанії оформити договори оренди на використовувані ними землі державної та комунальної форм власності.

Раніше Кабмін розробив проект постанови про застосування додаткового коефіцієнта в розмірі не більше 15 до оцінки ділянок в населених пунктах, які використовуються суб’єктами земельних відносин без правовстановлюючих документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.