Новини України. 2 липня. Країні-організатору наступного чемпіонату Європи з футболу буде важко перевершити Україну.

Євро-2012 показало іноземцям, що Україна – європейська країна не лише географічно

На цьому спортсмен Віталій Кличко.

«Ми побороли усі страхи і підготувалися до чемпіонату. І ми вже чуємо заяви керівників УЄФА про те, що наступним господарям Євро подолати планку, встановлену Україною, буде важко», – сказав Кличко.

Він висловив переконання, що Євро-2012 стало справжнім святом для усіх шанувальників футболу та для українців, які гостинно приймали Єврочемпіонат.

«Я спілкувався з багатьма людьми – з експертами, з уболівальниками, гостями, які приїхали в Україну. І сам неодноразово був у столичній фан-зоні. Всі відзначають ту унікальну атмосферу, яка панувала ці дні в Україні. Іноземці приємно вражені нашою гостинністю і багато хто з них вже бажає повернутися в Україну знову, а це – найголовніше», – підкреслив політик.

Він зауважив, що європейці, які побували в Україні, мали змогу переконатися у тому, що Україна – європейська країна не лише географічно.

Кличко зазначив, що Єврочемпіонат приніс Україні позитивний досвід, незважаючи на ті проблеми, які передували старту Євро-2012.

За його словами, попри численні перепони у проведенні турніру, в українців було величезне бажання провести найбільше в новітній історії України спортивне свято.

За матеріалами Інформаційний центр “Україна-2012”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.