Новини технологій. 30 липня. Сьогодні сайтом дня оголошується проект компанії Google “Олімпійські ігри 2012 в Лондоні”.

Головна сторінка сайту

З нагоди Олімпіади команда Google зробила зручний сайт, який відмінно вписується в сімейство Google як по дизайну, так і по функціональності, в основі якої лежить інтеграція з іншими сервісами компанії.

На одному сайті зібрані матеріали з Google +, де моніторяться як офіційний канал олімпіади, так і акаунти всіх команд. Оперативно відображається поточний стан справ в “гонці медалей”. Відвідувачам сайту пропонується разом повболівати за улюблену команду ділячись враженнями та емоціями через Hangouts. Можна подивитися на олімпійські об’єкти через Google Street View, або прокрутити історію будівництва олімпійського комплексу в супутникових знімках на Google Maps. Зібрані важливі пошукові запити, як популярні, так і за темами, наприклад, з олімпійських видів спорту.

Google зовсім не проти, якщо ви клацніть по посиланню і підете з їх олімпійського сайту на інший сайт з обойми Google.

Найцікавіше в олімпійському сайті від Google, так це рідкісне поєднання якості і призначення. Сайт, який розрахований максимум на місяць уваги, зроблений краще, ніж велика частина проектів, розрахованих на століття. Всього кілька років тому сама ідея “тимчасових” сайтів виглядала безглуздо, а тепер їх хто тільки не робить. Веб-технології дешевшають, інтерес до оффлайнових подій у населення мережі – зростає. Проте до цих пір мало хто може собі дозволити робити такі разові сайти професійно на регулярній основі.

Підхід Google у випадку з олімпійським порталом демонструє величезний потенціал подальшого здешевлення сайтобудівництва за рахунок інтеграції. Якщо так піде далі, то хороші сайти “на один раз” зможуть робити навіть самі малобюджетні організації. Я маю на увазі дійсно хороші, а не як зараз. Можливо настане день, коли програму телепередач замінить список посилань на портали значущих подій. Від різних розробників, щоб була конкуренція. Наскільки це буде круто можна зрозуміти, наприклад, подивившись наскільки проект Google зручніший і приємніший офіційного сайту Олімпіади.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.