Новини технологій. 17 липня. Новим генеральним директором Yahoo! призначена Марісса Майєр (Marissa Mayer), яка до останнього часу працювала на керівних посадах в Google.

Yahoo! призначили нового гендиректора

Як повідомляється в офіційній заяві Yahoo!, Майер приступить до виконання своїх обов’язків з вівторка, 17 липня.

Пост генерального директора Yahoo! залишався вакантним з 13 травня 2012 року, після звільнення Скотта Томпсона. Причиною його відставки став скандал, пов’язаний з помилкою в його біографії: акціонери компанії виявили, що у Томпсона немає заявленого в офіційних документах наукового ступеня в галузі комп’ютерних технологій.

Після відставки Томпсона тимчасовим генеральним директором Yahoo! був призначений колишній президент Fox Interactive Media Росс Левінсон (Ross Levinsohn), і спочатку передбачалося, що він буде затверджений на цій посаді на постійній основі.

Як відзначається, 37-річна Марісса Майєр була однією з перших співробітниць Google. Вона почала працювати в компанії з 1999 року відразу після закінчення свого навчання в Стенфордському університеті. В останні кілька років Майер очолювала відділення картографічних сервісів Google.

Майер стане вже п’ятим генеральним директором Yahoo! за останні п’ять років.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.