Новини політики. 8 липня. На сходах біля Українського дому в Києві уже другий день поспіль голодують активісти з різних міст України проти прийняття “мовного” законопроекту.

Близько 100 людей уже другу ніч голодують біля Українського дому

Попри заяви лідерів опозиції розходитися, близько 100 людей уже другу ніч продовжують перебувати на мітингу в центрі столиці.

“Нас уже тут семеро людей голодує, – говорить один з активістів Олександр Капінос, 28 років. На голові має білу повязки з відповідним написом. – Сьогодні ще долучилися 2 чоловіки зі Сходу України, один з яких із Кривого Рогу. Вони їхали сюди цілу добу”.

А взагалі, за словами активіста, за день у Київ до них приїхало багато людей.

“Один зі Стаханіва (Луганська область), інший із Дніпропетровська, третій із Нікополя тощо. Тобто люди тільки з’їжджаються. І невідомо чому опозиціонери зібрали свої намети й сказали нам іти додому. Коли люди їдуть сюди навіть зі Сходу відстоювати українську мову. Думаю, що ми правильно зробили, коли вирішили залишитися тут до повної перемоги”, – обурено сказав чоловік.

Сам він перебуває біля Українського дому ще з першого дня, тобто з 4 липня. Родом із Кременця (Тернопільська область), приїхав автостопом. Каже, що він фермер, а дома залишив свої вівці та корови й приїхав сюди.

“Учора взагалі огидно почувалися. Багато моїх друзів з усієї України з відразою про це говорили. Сміялися з тієї перемоги, йшли додому, як переможене військо. І багато хто поїхав із тими прапорами. Однак, уже зараз, бачачи, що люди тут залишаються, будуть вертатися. Причому на зовсім інших правах: не тих, щоб робити комусь масовку, а на правах господаря своєї землі”, – зазначив голодувальник.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.