Новини політики. 10 липня. Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет допускає підписання угоди про асоціацію України та Європейського Союзу до 2014 року.

Німеччина допускає підписання асоціації Україна і ЄС до 2014 року

“Якщо в найближчі півтора року вам вдасться підписати угоду про асоціацію з ЄС, то, я сподіваюся, все піде хорошим шляхом“, – зазначив Гаймзет.

За словами посла, місія якого в Україні завершується, за час роботи в Україні він зрозумів, що тут все відбувається повільніше, ніж він звик, що на все потрібно більше часу.

При цьому Гаймзет у черговий раз підкреслив, що процес підписання угоди залежить від керівництва України, на якому лежить політична відповідальність за те, щоб уже в найближчому майбутньому зробити для цього все необхідне.

“Тепер Україні потрібно зробити все, щоб підписати договір про асоціацію, навіть якщо владі доведеться “проковтнути” щось неприємне”, – зазначив посол.

Зокрема, на думку дипломата, владі України необхідно вирішити проблему з застосуванням вибіркового правосуддя по відношенню до ряду опозиційних політиків.

У березні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко спрогнозував, що угода про асоціацію між Україною та ЄС може бути підписана не раніше жовтня 2012 року-березня 2013 року, оскільки це масштабна робота, для якої потрібен час. У березні Україна і Євросоюз парафували угоду про асоціацію.

Для вступу в силу угоди необхідно його підписання президентами та ратифікація Верховною Радою, Європейським парламентом та національними парламентами всіх країн-членів ЄС.

ЄС очікує від України рішень у справах проти колишніх вищих чиновників і чесних виборів Верховної Ради для укладення угоди про асоціацію.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.