Новини нерухомості. 27 липня. У Держфонді сприяння молодіжному будівництву ратують за радянську схему з чергами.

Схема отримання “Доступного житла” може ускладнитися

Заступник голови Державного фонду сприяння молодіжному будівництву Євген Ісаєв впевнений, що програма кредитування доступного житла не набирає в належній мірі свої обороти через надмірну забюрократизованість.

Ісаєв також сказав, що питання внесення змін до постанови уряду, яка передбачає процедуру затвердження кандидатів на отримання житла, буде розглянуто в найближчі дні.

«Справа в тому, що раніше була абсолютно зрозуміла схема – людина принесла довідку про те, що стоїть в черзі на отримання житла, і питань ніяких не було, і довідка була встановленого зразка. Тепер постало питання, що не потрібно нікуди йти і довідок не треба і досить бути нужденним», – сказав Ісаєв.

За словами Ісаєва саме в цьому питанні і виникає складне становище, оскільки бюджетні кошти не можна передати громадянину, недостатність доходів якого не підтверджена.

Також Ісаєв зазначив, що Держфонд сприяння молодіжному будівництву сформулював свої пропозиції щодо зміни діючих актів в цій сфері і не виключено, що вже завтра питання буде вирішено. Зміни передбачають не спрощення процедури подачі документів на отримання, а скоріше – ускладнення, які дозволять точно визначити доходи людей.

За матеріалами SV Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.