Новини України. 19 липня. Фото. На відомчому сайті управління ДАІ проводиться опитування: Чи вважаєте Ви за доцільне щоб літні водії розміщували на своєму авто відповідний розпізнавальний знак “За кермом літній водій” аби привернути увагу інших?

Літні водії можуть розміщувати на авто знак “За кермом літній водій” аби привернути увагу інших

Опитування показало, що 85,7% респондентів вважають, що це питання потребує уваги.

До Державтоінспекції надійшли макети відповідного знака, який, на думку учасників дорожнього руху, інформував би інших водіїв, що за кермом літній водій, та він розраховує на більш уважне до нього ставлення.

“Державтоінспекція вдячна всім небайдужим учасникам руху, яких дійсно турбують питання, пов’язані з безпекою руху, налагодження взаємоповаги та порозуміння між усіма його учасниками”, – йдеться у повідомленні УДАІ.

УДАІ представляє ескізи розпізнавального знаку “За кермом літній водій“, та пропонує всім бажаючим взяти участь у конкурсі, залишити свій голос в опитуванні та підтримати ініціативу.

“Можливо за вашої підтримки в Правилах дорожнього руху України з’явиться новий розпізнавальний знак “За кермом літній водій”, – закликає УДАІ Дніпропетровщини.

Пропозиції макету розпізнавального знаку будуть розміщені на відомчому сайті управління ДАІ в Дніпропетровській області. Переможець може розраховувати на заохочувальний приз.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.