Новини світу. 8 липня. Безалкогольний газований напій, вироблений компанією The Coca-Cola Company, буде випускатися у спеціалізованій пластиковій упаковці.

Coca-Cola
The Coca-Cola Company буде випускати напій у спеціалізованій пластиковій упаковці

Офіційні представники всесвітньо відомого бренду Coca-Cola заявили, що з кінця 2012 року вся продукція їх компанії буде випускатися не тільки в скляних пляшках і бляшаних банках, але і в спеціалізованих поліетиленових пакетах.

За словами працівників The Coca-Cola Company, саме цей крок дозволить їм дбати про екологію, а також витрачати меншу кількість фінансових коштів на виготовлення упаковки.

Перший обмежений випуск продукції в поліетиленових пакетах вже був представлений в таких країнах як Сальвадор, Бразилія та Аргентина.

“Форма пластикового пакета буде копіювати зовнішній вигляд всім відомої пляшки, – заявив працівник американської харчової компанії. – Я припускаю, що нова посудина порадує не тільки наших постійних клієнтів, але і борців за світову екологію”.

Представники компанії з виробництва напою, який продається більш ніж в 200 країнах світу, впевнені, що нововведення дозволить значно знизити ціну на газовані продукти.

За матеріалами  Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.