Новини політики. 1 липня. Парламентські вибори вже оголошені нечесними.

Я підтримую опозицію, але не довіряю їй, – Корчинський

Про це сказав лідер партії “Братство” Дмитро Корчинський.

“Нам поставлена умова: чесні вибори — це ті, в яких беруть участь Тимошенко і Луценко. Тобто вибори вже оголошені нечесними. Тому будуть санкції. Чесні вибори були у нас в 1990-х, коли депутатство не сприймалося як бізнес. Тоді з нічого можна було стати мільйонером, депутатом. Зараз уже треба бути в системі, мають бути попередні капіталовкладення. Тому чесні вибори в принципі неможливі. Навіть якщо Янукович дуже цього захоче”, – заявив він.

За його словами, українська опозиція мало на що здатна.
“Опозицію я підтримую, але не довіряю їй. Бо занадто давно знаю цих людей. Вони не спроможні на важливі зміни. Міліціонери, прокурори і судді залишаться на нинішніх посадах або аналогічних. У кращому випадку матимемо те, що і при Ющенкові“, – наголосив лідер “Братства”.

На думку Корчинського, об’єднання опозиції стало можливим тільки завдяки ув’язненню Тимошенко.

“Інакше Яценюк, Гриценко та інші об’єдналися б проти неї”, – зауважив політик.

Корчинський переконаний, що опозиція не матиме більшості в наступному парламенті.

“За її списками пройде чимало людей від влади. Але враховуючи теорію про осінні санкції, за списками Партії регіонів пройдуть багато тих, хто опиниться в опозиції невдовзі після виборів. Наступна Верховна Рада буде складніше організована за нинішню — через мажоритарників. З ними важче домовлятися. Це переважно більш самодостатні люди. Доведеться більше ділитися, давати посади”, – наголосив Корчинський.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.