Новини політики. 6 липня. «БЮТ-Батьківщина» заявляє, що травмування міліціонера Кожем’якіним – вигадка.

Кожем’якін нікого не збивав

Про це повідомляє прес-служба фракції «БЮТ-Батьківщина».

Заява представників міліції про нібито наїзд Голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрія Кожем’якіна на підполковника міліції, співробітника ДАІ Лукіша, внаслідок чого у нього нібито стався перелом ноги, – цинічна брехня і недолуга вигадка міліції.

Члени фракції «БЮТ-Батьківщина»: Іван Кириленко, Сергій Сас, Олександр Стешенко 5 липня відвідали Центральний госпіталь МВС, до якого на лікування потрапив згаданий підполковник. Депутати поспілкувалися з заввідділом хірургії і він поінформував, що у пана Лукіша немає жодного перелому. Єдине ушкодження, яке у нього є – це розтягнення зв’язок в області голеностопу. Така травма, на думку лікаря, швидше за все могла бути отримана під час зайняття спортом, або невдалого приземлення на ногу, але аж ніяк не внаслідок наїзду транспортного засобу.

Є багато свідків, які можуть підтвердити, що міліція перешкоджала заїзду мікроавтобусу з обладнанням на місце проведення акції. Саме через те, що міліція порушувала права громадян, Андрій Кожем’якін був вимушений особисто сісти за кермо цього мікроавтобусу, щоб доправити необхідне обладнання для забезпечення звуком проведення акції. Але ніякого наїзду він не здійснював.

В той же час, міліція замовчує факт, що цей правоохоронець за кілька хвилин до вигаданого інциденту з автобусом особисто вдарив в обличчя літню жінку Валентину Коробку, яка брала участь в акції протесту. Внаслідок удару вона впала, отримала травму і зараз перебуває у лікарні №17 міста Києва у нейрохірургічному відділенні з черепно-мозковою травмою.

Роблячи брехливі заяви про переломи і «страшні травми» правоохоронців, які вони буцімто отримали від народних депутатів-опозиціонерів, влада має на меті відволікти увагу громадськості та перекласти відповідальність з силовиків на людей, що захищають Правду.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.