Новини України. 9 липня. Громадська ініціатива Friendly Ukraine оприлюднила попередні підсумки організації безкоштовної допомоги, яка надавалася іноземним фанам в приймаючих містах Євро-2012.

Понад 1000 іноземних туристів безкоштовно жили в українців

Зокрема, більше 1000 іноземних туристів скористалися можливістю погостювати в будинках українців. Про це повідомила координатор громадської ініціативи Friendly Ukraine Вікторія Свєтлова.

“За попередніми даними, пропозиціями безкоштовно погостювати у жителів міст, які приймали чемпіонат, скористалися понад 1000 іноземних туристів. У багатьох випадках українці, які запрошували іноземців погостювати в себе вдома, надавали їм дружні послуги з трансферу та екскурсії по місту”, – відзначила вона .

На переконання Свєтлової, волонтери Friendly Ukraine зробили вагомий внесок у формування позитивного іміджу України, адже про ініціативу повідомило більшість світових медіа, які висвітлювали події навколо Євро-2012. При цьому вона зазначила, що Friendly Ukraine є позаполітичною ініціативою з європейської інтеграції України на рівні “люди для людей”.

Напередодні та під час Євро-2012 українські громадяни, координуючи свої зусилля за допомогою соціальних мереж, пропонували туристам безкоштовну допомогу: житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні екскурсії, перекладацькі та інформаційні послуги.

“Команда Friendly Ukraine висловлює подяку Міжнародному фонду “Відродження”, який підтримав нашу ініціативу, але сподівається, що по завершенні Євро ця ідея буде жити і розвиватися за прикладом міжнародної спільноти мандрівників”, – зазначила координатор ініціативи.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.