Новини світу. 11 липня. Відео. Студія 20th Fox Century випустила новий ролик до мультфільму “Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф”, який зайвий раз довів, що напередодні виходу “Воскресіння Темного лицаря” проти бетменоманії не встояв ніхто.

Останнім часом з’явилося кілька короткометражних мультфільмів зі Скретом у головній ролі

Ролик демонструє всіма улюблену шаблезубу білку Скрета в новому амплуа – тепер невдаха-тваринка перетворюється в Скретмена, Темного горішка. І згадуючи граціозну незграбність персонажа, розумієш, що його ворогам не позаздриш.

Щуробілка або білка Скрет – комічний персонаж, який вперше з’явився в повнометражному мультиплікаційному фільмі “Льодовиковий період”.

Скрет фанатіє від горіхів та жолудів, практично все його життя присвячене їх пошуку і колекціонуванню. Він – володар величезного пухнастого хвоста, гострого носа і розкішних іклів, якими він чіпляється за всілякі предмети. Для Скрета зуби – практично ще одна пара лап.

Останнім часом з’явилося кілька короткометражних мультфільмів зі Скретом у головній ролі. Наприклад, “Не час для горіхів”, де Скрет знаходить машину часу у формі горіха, і починає потрапляти в різні епохи, де на нього чекає маса пригод.

ВІДЕО

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.