Новини економіки. 29 липня. На сьогоднішній день зацікавленість Росії в економічному просторі з Україною не менша, ніж в української сторони.

Спиридон Кілінкаров
Для України вигідний Євразійський союз, – Кілінкаров

Таку думку висловив народний депутат від Компартії України Спиридон Кілінкаров.

«Чому? Адже ще з часів Радянського Союзу сировинна база знаходилася в РФ, а переробні підприємства в Україні. Тому розрив відносин вплинув на економіку обох країн. Україна потребує сировину, маючи переробні підприємства, а Росія потребує переробних підприємств. За рахунок віддаленості та проблем, які виникають, ми втрачаємо ринки збуту та економічний потенціал обох держав», – підкреслив політик, зазначивши, що без України Євразійський союз буде неповноцінним.

Тому, за словами С. Кілінкарова, в цьому випадку Україні треба робити пропозиції, від яких Росії буде важко відмовитися.

Депутат зазначив, що, зважаючи на те, яка ситуація сьогодні складається в енергетичному секторі та в економіці, для України вигідна ЗВТ з СНД.

«Адже абсолютно очевидно, що у Євросоюзу в економічному плані дуже серйозні складнощі. У Росії все-таки є головне – енергетичний ресурс. І він реальний. Є предмет для дискусій. Якщо говорити про наші інтереси, то тут мова йде, як мінімум, про рівну цінову політику в енергетиці», – підкреслив комуніст.

На думку С. Кілінкарова, цього Україна може досягти, якщо чітко визначиться зі своїм зовнішньополітичним курсом.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.