Новини політики. 14 липня. Офіційну делегацію від України на церемонії відкриття Олімпійських ігор в Лондоні очолить прем’єр-міністр Микола Азаров.

Микола Азаров
Азаров очолить делегацію

Крім того, до складу делегації увійдуть міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Саффіулін.

Таке рішення було прийнято на Координаційній раді з підготовки до проведення Олімпійських ігор під головуванням президента України.

Президент Віктор Янукович в даний час знаходиться в Криму в робочому відпустці. Під час цієї відпустки у нього заплановано низку зустрічей і переговорів.

За весь час участі збірної України в Олімпійських іграх президенти України ці змагання не відвідували.

На зимових Олімпійських іграх у Ванкувері (Канада) в 2010 році був міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, на літніх Олімпійських іграх в Пекіні (КНР) в 2008 році – віце-прем’єр Іван Васюник і міністр Павленко. На зимових Олімпійських іграх в Турині (Італія, 2006) були присутні віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко та міністр Павленко, на літніх Олімпійських іграх в Афінах (Греція, 2004) – прем’єр-міністр України, президент Національного олімпійського комітету України Віктор Янукович і голова Держкомспорту Микола Костенко.

Тридцяті за рахунком літні Олімпійські ігри пройдуть в Лондоні з 27 липня по 12 серпня цього року.

Представники уряду Великобританії відмовилися від проведення офіційної зустрічі з президентом Віктором Януковичем під час відкриття літніх Олімпійських ігор у Лондоні.

На Ігри ХХХ Олімпіади в Лондоні відправляться 245 українських олімпійців. Склад української команди був оприлюднений сьогодні президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою. Українці змагатимуться у 28 видах спорту.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.