Новини політики. 3 липня. Рівень торгово-економічного співробітництва України та Республіки Судан не відповідає потенціалу обох країн.

Розвиток політичного діалогу дозволить розширити економічне співробітництво, – Азаров

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Міністром іноземних справ Республіки Судан Алі Ахмедом Карті.

“Розглядаючи наші торгово-економічні відносини, можна сказати, що вони далеко не відповідають потенціалу наших країн, і нам треба попрацювати, щоб збільшити разів у 10 товарообіг”, – наголосив Глава Уряду.

На його думку, Міжурядова комісія по торгово-економічному співробітництву могла б працювати більш ефективно. Україна зі свого боку звернулася з проханням до суданської сторони розглянути питання про формування суданської частини двосторонньої комісії.

“Розвиток політичного діалогу дозволить розширити економічне співробітництво у транспорті, енергетиці, будівництві, сільському господарстві, добуванні корисних копалин”, – окреслив Прем’єр-міністр напрямки розвитку двосторонньої співпраці.

“Я вітаю запрошення суданської сторони українським міністрам економіки та енергетики відвідати вашу країну. Наші міністри обов’язково здійснять візит, необхідно тільки, щоб цей візит отримав практичну реалізацію”, – додав Азаров.

У цьому зв’язку Глава Уряду України запропонував включити до складу делегації також спеціалістів та представників бізнес-кіл.

Нагадаємо, Київ вважає досить успішним розвиток торговельно-економічних відносин між Україною та Ізраїлем. Статистичні дані вказують на постійне зростання обсягів торгівлі товарами і послугами. За 2011 рік загальний товарообіг між двома країнами збільшився на третину і склав майже 860 млн американських доларів.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.