Новини спорту. 16 липня. Відео. Донецький “Шахтар” розгромив київський “Арсенал” у матчі першого туру української прем’єр-ліги з рахунком 6:0.

“Шахтар” розгромив “Арсенал”

“Гірники” вирішили результат зустрічі ще в першому таймі. До тридцятої хвилини матчу донецька команда вела в рахунку в два м’ячі – дублем відзначився Мхітарян. На 14-й хвилині Селезньов розрізним пасом запустив у прорив Мхітаряна, який вийшов один на один з воротарем “Арсеналу” і забив перший м’яч чемпіона України в чемпіонаті.

На 31-й хвилині Коста прострілив з лівого флангу, а воротар “Арсеналу” Боровик руками відбив м’яч на Мхітаряна, який розстріляв ворота гостей.

Через три хвилини Тейшейра запустив у штрафний “Арсеналу” Мхітаряна, який віддав пас Селезньову, а йому залишалося лише вразити порожні ворота столичного клубу.

За п’ять хвилин до закінчення першої половини гри Срна навісив на дальню штангу, Селезньов у падінні скинув м’яч Тейшейрі, який забив четвертий м’яч “Шахтаря” в матчі.

В середині другого тайму донеччани оформили розгромний рахунок завдяки зусиллям Мхітаряна і Ілсіньо, а фінальну крапку в матчі поставив перед фінальним свистком Девіч, який реалізував 11-метровий пенальті.

Шахтар – Арсенал 6:0

Голи: Мхітарян, 14, 31, Селезньов, 34, Тейшейра, 39, Ілсіньо, 66, Девіч, 90 +5 (з пенальті)

Шахтар: Пятов, Срна, Ракицький, Кучер, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Дуглас Коста (Ілсіньо, 64), Тейшейра (Девіч, 69), Мхітарян, Селезньов (Едуардо, 64)

Арсенал: Боровик, Польовий, Симоненко, Дос Сантос, Міколюнас (Хомин, 46), Шахов, Флореску, Леандро (Адійя, 69), Старгородський, Шацьких, Гоменюк (Мазілу, 57)

Попереджені: Міколюнас, Дос Сантос