Новини технології. 2 липня. Міжнародна корпорація заплатить компенсацію китайській компанії для вирішення суперечки за право володіння брендом iPad в Китаї.

Apple заплатить 60 млн доларів ProviewTechnology

Угода між двома компаніями була досягнута в апеляційному суді провінції Гуандун в Китаї.

Суму в 60 млн доларів повинна відшкодувати китайській компанії Proview витрати, пов’язані з судовим процесом і втратою прав на володіння брендом iPad.

Прийняте компанією Apple рішення стало кінцевим у процесі мирного врегулювання конфлікту, який почався ще в 2009 році.

Apple звинувачувала ProviewTechnology в порушенні авторських прав і після надання своїх звинувачень чиновникам з Торгово-промислового управління Китаю попросила зняти з продажів китайських інтернет-магазинів свій продукт iPad.

ProviewTechnology подала на компанію у відповідь позов. Китайська корпорація є виробником плоских екранів. 10 років тому Proview спробувала випустити на світовий ринок планшетні комп’ютери, які носили ім’я I-Pad. Незважаючи на невдачі в придбанні популярності, компанія зареєструвала свій бренд в 7 країнах світу, включаючи кілька країн Європи.

Відповідно до заяви президента Proview Янга Ронгшана, в останній раз права на використання торгової марки були куплені американською компанією IP Application Development (IPAD). Proview не знала про наявність будь-яких зв’язків між IPAD і Apple.

Однак при продажу бренду не обговорювалося питання поширення IPAD на китайському ринку. І надалі Proview була змушена використовувати популярність продукту Apple, яка порушила права на IPAD, з метою підняття свого рейтингу та компенсування втрат від невдалої спроби просування свого виробу.

Розглянувши обидва позови, суд Китаю визнав вину Apple, яка погодилася частково допустити свою провину і піти на компроміс, виплативши покладений штраф.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.