Новини світу. 4 липня. Експерти з американської державної служби вивчення океанів спростували існування русалок і сирен.

Деякі глядачі сприйняти показані кадри за справжні

Відповідне повідомлення було опубліковане на офіційному сайті відомства кілька днів тому, повідомляє MSNBC.

У тексті заяви йдеться, що за весь час спостережень ученим не вдалося знайти доказів того, що “людиноподібні морські створення існують”. У службі пояснили, що вирішили розмістити цю інформацію на сайті, щоб таким чином підвищити рівень знань людей, а також зруйнувати міф про русалок. Чому це було зроблено саме зараз, невідомо.

У ЗМІ з’явилися припущення, що публікація тексту про нереальність русалок і сирен пов’язана з телепрограмою про русалок, що недавно вийшла в ефір. Передача була зроблена в стилі псевдодокументального фільму, і, як припускають журналісти, викликала неоднозначну реакцію глядачів, які могли прийняти показані кадри за справжні.

Скільки звернень до служби вивчення океанів надійшло у зв’язку з виходом програми про русалок, не уточнюється.

Самі фахівці прямо не підтверджують здогадку про те, що поява повідомлення, що спростовує існування русалок на сайті відомства з вивчення океанів якось пов’язано з програмою про міфічних морських мешканканок.

Раніше один з державних центрів по контролю і профілактиці захворювань США опублікував повідомлення, в якому вказав, що жителі країни не повинні боятися зомбі, оскільки їх не існує.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.