Новини світу. 18 липня. Американські бойскаути знову заявили про те, що не прийматимуть до своїх лав геїв, що не приховують своєї орієнтації.

Геям серед скаутів робити нічого

Рішення було винесено після того, як до такого висновку прийшов спеціально призначений комітет з 11 осіб, що протягом двох років проводив секретне дослідження.

Опитування було проведено після того, як видатні члени організації, до якої входить близько чотирьох мільйонів чоловік, закликали керівництво скасувати введену раніше заборону на прийом геїв. Як йдеться на сайті НКО Scouting for All (“Скаутинг для всіх»), заборона була введена 6 червня 1991 через визнання гомосексуальних схильностей такими, що не відповідають клятві скаута і його моральному вигляду. Також проти цього рішення виступали правозахисні групи.

У 2000 році Верховний суд США визнав за бойскаутами право самостійно встановлювати умови, на яких в неї вступають учасники. Проте ця постанова не зупинила потік критики на адресу організації.

Глава організації бойскаутів Боб Мазукка (Bob Mazzuca) заявив, що, згідно з останнім дослідженням, переважна більшість батьків вважають за можливе обговорення сексуальної орієнтації в колі сім’ї, але проти того, щоб це питання піднімалося публічно.

Тим не менш, в керівному раді організації намітився розкол. Двоє членів ради – Джим Терлі, голова консультаційної фірми Ernst&Young, і Рендал Стівенсон, глава телекомунікаційної компанії AT&T, виступають проти виключення геїв. Вони дали зрозуміти, що боротимуться за зміну цієї політики. Стівенсон, як очікується, увійде у вище керівництво організації через два роки.

Організація бойскаутів США була заснована в 1910 році, в неї входять хлопчики і юнаки у віці від семи до 21 років. Вони в основному займаються розвитком фізичної підготовки та спортивним орієнтуванням.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.