Новини світу. 13 липня. 29-річна Джекі Семуель зі штату Нью-Йорк пропонує усім, хто потребує тактильних відчуттів, сесії обіймів по 50, 60 і 90 доларів в своєму будинку.

Джеккі Семуель обіймає всіх бажаючих за гроші

Заповзятлива випускниця університету Рочестер в штаті Нью-Йорк Джекі Семуель створила свій власний оригінальний бізнес, що пропонує платні сеанси обіймів, які проходять в її будинку в місті Пенфілд.

Година затишних обіймів 29-річної дівчини коштує 60 доларів, також можна замовити 45-хвилинну сесію за 50 доларів і 90-хвилинний варіант за 90 доларів.

Підприємницька діяльність Семуель запрацювала на повну силу близько місяця тому, коли дівчина запустила свій власний сайт під назвою “Затишний куточок”.

“Те, що я дійсно люблю робити, – це обійматися. Тому я вирішила, що було б непогано заробляти цим на життя. Ідея прийшла до мене ще на початку мого навчання, ми з сестрою навіть пробували продавати обійми на вулиці по долару з кожної людини. За годину заробили 80 доларів”, – розповіла Джеккі.

На офіційному сайті бізнесвумен зазначено, що проект було запущено завдяки вірі її засновниці в цілющу силу дотиків, не пов’язаних з сексуальними стосунками.

“Так багатьом людям зараз не вистачає можливості притулитися до близької людини, відчути себе в безпеці і приємно провести час в затишній обстановці”, – поділилася Джеккі Семуель.

Основними клієнтами дівчини є чоловіки, незважаючи на те, що Джеккі не проти проводити сеанси і з представницями прекрасної статі.

Для всіх бажаючих скористатися настільки приємними послугами Семуель приготувала кілька основних правил.

Перед сеансом відбувається коротка зустріч з клієнтом для того, щоб упевнитися, що вони обидва хочуть одного й того ж.

Інтимні стосунки в процесі сесії заборонені.

Під час обіймів Джеккі і клієнти одягаються в комфортний одяг, найчастіше піжаму.
В якості запобіжного заходу у будинку Семуель під час роботи завжди знаходяться її друзі, які можуть втрутитися, якщо клієнт все ж побажає скористатися близькістю з Джеккі.

За словами самої підприємниці, вона була б не проти розширити бізнес і запросити ще “обіймальщиків”, щоб ощасливити якомога більше людей.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.