Новини світу. 14 липня. 21-річний Джей Раундтрі скинув половину своєї ваги заради того, щоб пройти військову підготовку і служити у збройних силах США.

Джей скинув 93 кілограми заради мрії потрапити в армію

Житель міста Ланкастер в штаті Огайо Джей Раундтрі зробив невеликий особистий подвиг і схуд на 93 кілограми, щоб здійснити мрію свого життя – пройти службу в армії США.

Хлопець, чия вага до 19 років становила 184 кілограми, зазнавав постійних проблеми зі здоров’ям. Усвідомлюючи, що в такому стані він не зможе витримати тягот військової служби, Джей вирішив привести себе в відмінну фізичну форму.

“У дитинстві я був активною дитиною, багато грав в рухливі ігри, любив баскетбол і футбол, але підлітком переключився на комп’ютерні відеоігри і просто “підсів” на них. Практично переставши рухатися я став стрімко набирати вагу”, – згадує Раундтрі.

Вся сім’я Джея так чи інакше пов’язана зі збройними силами: батько і мати і навіть сестра майбутнього солдата служили в армії, а його дядько є офіцером військово-морського флоту США.

Для того, щоб позбутися зайвих кілограмів Раундрі протягом 19 місяців дотримувався суворої дієти, активно займався спортом – бігав, грав у баскетбол, плавав у басейні і відвідував тренажерний зал. Джей настільки увійшов у смак, що займався навіть вдома за програмою вправ, записаною на DVD.

Наполегливого юнака не зупинила навіть травма, отримана в процесі занять: Джей вивернув ногу, перестаравшись на тренажерах.

Терпіння і зусилля молодого американця окупилися сповна, коли стрілка ваг знизилася до позначки 91 кілограм.

“Я хотів стати кращим для самого себе, бути швидшим, витривалішим, сильнішим. Я завжди був дуже позитивним і щасливою людиною, дивлячись на мене люди думали, що я задоволений життям, але мене ніколи не влаштовувало те, як я виглядаю”, – зізнався постройневшій Раундтрі.

Джей приступає до військової підготовки в листопаді 2012 року в штаті Джорджія.

“Коли я побачу його у формі, я буду найщасливішою матір’ю на світі“, – з гордістю розповіла про сина Дайана Раундтрі.

За матеріалами Life News 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.