Новини світу. 13 липня. Житель Техасу випадково знайшов в інтернет-оголошеннях про продаж свій спорткар, який був вкрадений 42 роки тому.

Austin-Healey 3000 повернувся до господаря

66-річний Боб Рассел, що проживає в місті Саутлейк, випадково побачив на електронному аукціоні eBay оголошення про продаж автомобіля Austin-Healey 3000 1967 року випуску, який був вкрадений у нього в 1970 році, коли він ще вчився в університеті. Спорткар продавали за 19 700 доларів.

Рассел відразу ж звернувся до продавця: “Не хочу здатися грубим, але ви продаєте вкрадений автомобіль”. Проте власник автомобільного салону в Лос-Анджелесі відповів, що цього не може бути, тому що машина була куплена у чоловіка, який сказав, що придбав автомобіль в 1970 році. Після цього дилер запропонував купити авто за 24 тисячі доларів.

За ідентифікаційним номером (VIN) Рассел переконався, що Austin-Healey дійсно належить йому, і звернувся в поліцію, надавши копію заяви про викрадення. Поліція незабаром повернула автомобіль власнику.

За словами Рассела, він планує повністю відреставрувати авто. “Вона досі на ходу, але гальма працюють погано, – сказав він – Ми повернемо машині первісний блиск”.

Після ремонту вартість раритетного спорткара може досягти 50 тисячі доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.