Новини України. 21 червня. У травні кожного тижня реєструвалося 1,9 злочинів, скоєних на вулицях, а в перший тиждень чемпіонату ця цифра зменшилася на чверть.

Під час “Євро-2012” люди можуть менше боятись злочинів

Криміногенна ситуація в Україні в період Чемпіонату України з футболу покращилася. Про це заявив начальник Головного штабу МВС України генерал-майор міліції Анатолій Лазарєв. Про це пише ЛІГАБізнесІнформ.

Як повідомляє прес-служба МВС, Лазарєв уточнив: “Можу стверджувати, опираючись на сухі цифри статистики, що криміногенна обстановка в державі і, зокрема, в приймаючих містах, істотних змін не зазнала. Більш того, зазначу, що окремі показники демонструють динаміку до зниження. Це видно з щоденних зведень, які формуються на основі даних, наданих оперативними штабами “.

Як приклад Лазарєв розповів про так звану вуличну злочинність та найпоширеніші її різновиди – крадіжки і хуліганство.

“Кількість злочинів, скоєних до початку Євро-2012 і безпосередньо під час його проведення, відрізняються в сторону зменшення. Якщо протягом травня цього року в середньому за тиждень було зареєстровано трохи більше 1,9 злочинів, скоєних в громадських місцях, то протягом першого тижня проведення чемпіонату ця цифра зменшилася більше ніж на чверть – до майже 1,4 тисяч”, – пояснив він.

“Якщо розкласти ці дані по окремих видах злочинів, можна побачити зменшення кількості крадіжок (з 1126 до 886) та грабунків (майже з 300 до 209). Зменшилася кількість випадків хуліганства – з 107 до 85″, – додав Лазарєв.

За його словами, це зниження обумовлене тим фактом, що українська міліція під час проведення Євро переведена на посилений варіант несення служби.

“В цілому ж можна стверджувати, що стан правопорядку в країні залишається стабільним. Звичайно, невеликі коливання даних є. Втім, при аналізі криміногенної ситуації потрібно враховувати багато факторів, в тому числі – значне скупчення громадян в громадських місцях”, – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.