Новини України. 21 червня. Журналіст інтернет-видання “Коррдон” Максим Касьянов щиросердно зізнався в підготовці замаху на губернатора Донецької області Андрія Шишацького.

Представник ЗМІ заявляє, що на нього чинили тиск

За словами керівника прес-служби Донецької облпрокуратури Яни Соболевської, в прокуратурі є заява, в якій Касьянов зізнається у підготовці замаху на Шишацького. Прокуратура проводить перевірку фактів, викладених у заяві Касьянова.

Сам Касьянов розповів, що написав зізнання під тиском слідчого. За його словами, він оформив зізнання у вигляді заяви в прокуратуру про явку з повинною.

Однак прокуратура стверджує, що цю заяву не можна вважати явкою з повинною, оскільки мова йде про злочин в умовах неочевидності.

Нагадаємо, 20 червня Касьянов розповів, що при спробі зняти на відео автомобіль голови Донецької обласної державної адміністрації Андрія Шишацького на нього напала охорона губернатора. За словами журналіста, він хотів зафіксувати, як губернатор заїжджає на парковку і як оплачує її.

У той же час, керівник прес-служби Донецької обладміністрації Римма Філь спростувала факт нападу.

Касьянова доставили у Ворошиловський районний відділ міліції Донецька. Він написав заяву про насильницьке перешкоджання його журналістській діяльності.

За матеріалами Lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.