Новини нерухомості. 13 червня. Більше 4 тисяч громадян України подали документи на отримання кредитів в рамках програми “доступне житло”.

Валерій Хорошковський
На дешеву іпотеку вже претендують більше 4 тисяч українців, - Хорошковський

“Станом на сьогодні вже більше 4 тисяч громадян подали документи на отримання кредитів”, – зазначив перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський.

За словами першого віце-прем’єра, уряд розуміє, що умови надання кредиту за програмою “доступне житло” є жорсткими, враховуючи площу житла, на яку може претендувати сім’я, а також враховуючи необхідний рівень доходу сім’ї.

“Але при цьому процентна ставка по кредиту буде максимум 3%”, – заявив він.

Перший віце-прем’єр зазначив, що уряд буде працювати над поліпшенням цієї соціальної програми.

Крім того, Хорошковський повідомив, що уряд, починаючи з травня 2012 року, розпочав програму з підвищення пенсійних виплат, у результаті якої провели перерахунок пенсій для всіх категорій пенсіонерів.

“Середній рівень підвищення пенсії склав 130 гривень”, – заявив він.

За словами першого віце-прем’єра, уряд і надалі буде впроваджувати системну політику, спрямовану на соціальний захист і підтримку пенсіонерів.

Раніше Хорошковський повідомляв, що державний Ощадний банк з 1 червня виплатив компенсації за вкладами Ощадбанку СРСР на 350 мільйонів гривень.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.