Новини здоров’я. 24 червня. Близькі відносини розуміють чесність і відкритість. Однак далеко не всі чоловіки і жінки готові показувати своїм коханим «скелети в шафі».

Про що ми брешемо одне одному

Коли мова заходить про минулі захоплення, жінки стають особливо скритними.

Згідно з результатами британського опитування, кожна десята жінка бреше своєму новому партнеру про те, з якою кількістю чоловіків вона спала в своєму житті. Також, молоді жінки в два рази менше схильні розповідати про своє минуле, ніж молоді люди.

При цьому, не дивлячись на небажання обговорювати своє особисте життя, найбільш ретельно жінки зберігають свої фінансові секрети.

Найстрашніша жіноча таємниця – це скільки грошей вона витрачає на одяг. 26% жінок бояться говорити своїм чоловікам, скільки грошей вони залишають в магазинах. 20% дівчат зізналися, що брешуть з приводу своєї ваги, а 6% приховують свій справжній вік.

Цікаво, що чоловіки брешуть частіше і охочіше, ніж жінки. У середньому чоловік говорить неправду 650 раз на рік, а жінка – 537 разів. Найпоширеніша брехня серед чоловіків – «відмазки» з приводу затримки на роботі. Багато чоловіків обіцяють, що прийдуть додому раніше, хоча прекрасно знають, що цього не буде. 20% представників сильної статі бояться сказати своїй другій половинці про те, скільки вони випили.

Кожен п’ятий чоловік бреше, щоб не втратити своє обличчя, а чверть роблять це, оскільки друзі і сім’я занадто сильно втручаються в їхні особисті справи. Жертвами нашого обману, як правило, стають найближчі нам люди.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.