Новини спорту. 15 червня. Віщувати погане українцям почала гроза та злива, через яку на четвертій хвилині матч призупинили на понад 30 хв.

Українці не забили жодного разу

Та й сама гра на Донбас-Арені вже віщувала невдачу — Україна там ніколи ще не вигравала. Та й французам наші хлопці рівно рік тому на Донбас-Арені програли 1:4. Ось вам дежа-вю…

Повернувшись після вимушеної перерви на поле, активніше почали грати французи. Жеремі Менез міг виводити команду Блана вперед, але пробачив українців, зацідивши високо.

Згодом Назаренко ледь не привіз, загравшись у своїй штрафній, а Рібері його обікрав і створив небезпечний момент для Менеза. Але нападник ПСЖ знову подарував жовто-блакитним прощення. Вперті хлопці Блохіна знову самі собі створили проблеми. Але Андрій П’ятов підстрахував партнерів і врятував команду після вже третього удару Менеза, цього разу — впритул.

Збірна України відповіла своїм гольовим моментом. Селін довгою передачею вивів Андрія Шевченка віч-на-віч з воротарем французів. Шева уникнув офсайду, вийшов на побачення з Льорісом і не зумів пробити повз нього, а точно в голкіпера.

У відповідь на сейв Льоріса аналогічною монетою відплатив воротар збірної України. Після подачі кутового Селін упустив Мексеса і той бив головою, здавалося вже в сітку, але наш воротар парирував.

Українські футболісти отримали наганяй від Блохіна і блискавично почали другий тайм. Після удару Шевченка з-за меж штрафного майданчика м’яч пролетів у лічених сантиметрах від ближньої дев’ятки. За мить вже Тимощук цілився в іншу дев’ятку, але теж забракло влучності.

Не забиваєш ти — забивають тобі. Та й Менез всіма моментами на гол вже заслужив. Після передачі Бензема Жеремі пошив у дурні Селіна і з-під нього, що дезорієнтувало воротаря, пробив точно в ближній кут — 1:0. Тут же українці впали у відчай і пропустили вдруге. Бензема накрутив півкоманди, віддав у карний майданчик на Кабая. Півзахисник Ньюкасла накрутив Гусєва і пробив повз П’ятова. І одразу ж Кабай міг оформити дубль і довести рахунок до розгромного, але стійка врятувала нас від сорому.

Збірна України відповіла сольним проходом Девіча, який серб-українець завершив безглуздим ударом. Мілевський у своєму стилі заробив штрафний. Алієв пробив по воронах. А ось Насрі пробив класно, але П’ятов вийняв кулю з-під поперечини. У підсумку Україна зазнала першої поразки на Євро-2012 і тепер сподівається на вигідну нам нічию у матчі Англія — Швеція.

Україна – Франція 0:2

Голи: Менез, 53, Кабай, 56

Україна: П’ятов, Гусєв, Михалик, Хачеріді, Селін, Тимощук, Назаренко (Мілевський, 60), Ярмоленко (Алієв, 68), Воронін (Девіч, 46), Коноплянка, Шевченко

Франція: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Кліши, А. Діарра, Кабай (М’Віла, 68), Менез (Мартен, 73), Насрі, Рібері, Бензема (Жиру, 76)

Попередження: Селін – Менез, Дебюші, Мексес