Новини спорту. 23 червня. Боротьба греків і німців з економічного поля перенеслаcя на футбольне. Німеччина винесла Грецію із “зони євро”…, не монетарної (що теж можливо), а з футбольної. У Гданську у чвертьфінальному матчі чемпіонату Європи – 2012 Бундестім розчавив нащадків еллінів.

Збірна Німеччини розгромила греків

Рахунок німці відкрили на 39-й хвилині. Лам підключився до атаки по лівому фланзі, змістився ближче до центру і пробив в дальній кут. Шансів у Сіфакіса виручити свою команду не було. Надалі гравці бундестім могли збільшити рахунок, але несподівано вдалося відзначитися грекам.

На 55-й хвилині Салпінгідіс на швидкості увірвався в штрафну суперників по правому краю і виконав простріл вздовж воріт. Самарас в падінні проштовхнув м’яч у сітку воріт Нойєра.

Втім, уже через кілька хвилин німці поставили суперника на місце. На 61-й хвилині Боатенг підключився до атаки по правому фланзі і виконав навіс в штрафну. Хедіра вискочив з-за спин захисників і технічним ударом увігнав м’яч під поперечину воріт. На 68-й хвилині після подачі зі штрафного у виконанні Озіла Клозе звільнився від щільної опіки Пападопулоса і головою вколотив м’яч у сітку воріт Сіфакіса.

До розгромного рахунок команда Льова довела на 74-й хвилині. Клозе увірвався в штрафну по лівому краю і пробив. Сіфакіс зумів відбити удар форварда збірної Німеччини, але першим на добиванні виявився Ройс, який в дотик забив м’яч у сітку.

Греки уникнули розгрому в самому кінці матчу. Впевнено виконав пенальті Салпінгідіс – розвів голкіпера суперників і м’яч по різних кутах.

Німеччина – Греція – 4:2

Голи: Лам, 39 (1:0); Самарас, 55 (1:1); Хедіра, 61 (2:1); Клозе, 68 (3:1); Ройс, 74 (4:1); Салпінгідіс, 89 (4:2, пен).

Німеччина: Нойєр, Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Лам, Хедіра, Швайнштайгер, Озіл, Шюррле (Мюллер, 68), Ройс (Гетце, 80), Клозе (Гомес, 80)

Греція: Сіфакіс, Маніатіс, Цавеллас (Фотакіс, 46), К. Пападопулос, Торосидіс, Папастатопулос, Макос (Ліберопулос, 72), Кацураніс, Нініс (Гекас, 46), Самарас, Салпінгідіс

Попередження: немає – Самарас, 14; Папастатопулос, 75.