Новини спорту. 25 червня. Матч у Києві почався дуже активно: вже до п’ятої хвилини рахунок міг стати 1:1.

Італійці у серії пенальті перемогли англійців

Спочатку де Россі відмінно вистрілив здалеку – англійців врятувала штанга, а потім Джонсон виявився на ударній позиції в центрі чужого штрафного і пробив у площину воріт, але Буффон проявив фантастичну реакцію і відбив м’яч, а потім ще й встиг зловити його, не давши нікому зіграти на добиванні.

Після обміну випадами команди продовжили створювати неприємні моменти, і ініціатива була в італійців. На 25-й хвилині чудова довга передача пройшла на Балотеллі. Маріо виявився віч-на-віч з одноклубником Хартом, але трохи забарився з ударом, а потім і Террі встиг його заблокувати.

Сім хвилин потому новий момент виник у того ж Балотеллі, проте удар темношкірого італійця припав точно в Харта.

Англійці відповіли достойно: Велбек віддав м’яч на Руні, той п’ятою відкотив назад на партнера по клубу. Деніел з лінії штрафної цілив в дев’ятку, але пробив вище.

У кінцівці тайму момент знову упустили італійці: Пірло виконав відмінний навіс на Кассано, той класно скинув у воротарський на Балотеллі. Маріо випередив двох суперників, але йому перешкодили завдати точного удару.

У другому таймі італійці продовжували володіти ініціативою, на 48-й хвилині після скидки головою Маркізіо де Россі мав реальний шанс, щоб відкрити рахунок, але не зміг потрапити у площину воріт.

Кілька хвилин потому після дальнього удару того ж де Россі Харт невдало вибив м’яч перед собою і ворота розстрілював Балотеллі і Монтоліво, але удача знову не супроводжувала італійців.

Під завісу тайму обидві команди мали можливість, щоб вирвати перемогу, але удару Ночеріно не вистачило точності, а Руні ударом через себе пробив вище воріт.

У першому овертаймі хороший момент мав Діаманті але, як і на початку поєдинку, штанга врятувала ворота англійців.

У серії пенальті італійці таки вирвали перемогу, хоча першими і не забили.

1/4 фіналу

Англія – Італія – 0:0 (2:4)

Попередження: немає – Барцальї, 82; Маджо, 94.

Серія пенальті: Балотеллі, 1:0, Джеррард 1:1, Монтоліво, 1:1 (повз), Руні 1:2, Пірло, 2:2, Янг, 2:2 (перекладина), Ночеріно, 3:2, Е . Коул 3:2 (воротар), Діаманті (4:2).