Новини здоров’я. 22 червня. Біг у лісі принесе вам більше користі, ніж заняття до сьомого поту в спортзалі.

Заняття спортом на природі дуже корисні

Ризик розвитку депресії вдвічі нижче у тих, хто активно прогулюється на свіжому повітрі.

Дослідники з університету Глазго, Шотландія, вважають, що прогулянка в парку або пробіжка в лісі позитивно впливають на людей з емоційними проблемами. Більше того, такі прогулянки ефективніші, ніж рекомендовані фахівцями заняття в спортзалі. Вся справа – в природному середовищі, вважають вчені.

У ході дослідження було опитано 2000 фізично активних людей. Як виявилося, лише такі види фізичної активності, як прогулянки, біг або їзда на велосипеді серед дерев, були пов’язані з поліпшенням психічного здоров’я.

«В опитаних нами людей не було серйозних проблеми з психікою, а лише питання, пов’язані з особистим життям, депресії, безсоння, високий рівень стресу і т.д. Як ми вважаємо, природне середовище дає на емоційний стан людей з цими проблемами найсприятливіший вплив», – зазначили автори роботи.

Попередні експериментальні дослідження вже підтверджували, що заняття фізкультурою на природі позитивно впливають на здоров’я в цілому. Також, спорт на свіжому повітрі знижує рівень стресу та емоційної втоми.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.