Новини здоров’я. 1 червня. Вчені виявили, що щоденне споживання солодкої газованої води негативно впливає на жирові відкладення в печінці і м’язах.

Молоко
Знежирене молоко за кількістю калорій не поступається газованій воді

Фахівцям давно про це було відомо, однак, останні дослідження показали, чому так відбувається.

В ході дослідів, які проводилися протягом шести місяців, учасникам було запропоновано кожен день пити по одному літру одного з напоїв, а саме, солодку газовану воду, знежирене молоко, воду і дієтичну колу.

В результаті було виявлено, що у тих учасників, що вживали газовану воду, у печінці і м’язовій тканині було вдвічі більше жирових відкладень. А також у них виявили підвищений вміст холестерину і тригліцеридів у крові. Всі ці зміни сприяють ризику виникнення цукрового діабету і серцево-судинних захворювань.

Дивно, але знежирене молоко, незважаючи на те, що за кількістю калорій не поступається газованій воді, не викликає такого ж ефекту, як солодка газована вода.

Відмовтеся від вживання солодкої газованої води, щоб запобігти ризику захворювань на цукровий діабет та серцево-судинні захворювання, окрім того, позбавите себе від зайвої ваги і проблем, пов’язаних з ожирінням.

Якщо все ж переживаєте з приводу зайвого вживання газованої води, то пройдіть кардіодіагностику, яка покаже всю реальну ситуацію з вашим здоров’ям. А фахівець медичного центру порекомендує методи лікування або профілактики захворювань.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.