Новини авто. 5 червня. Суд Гамбурга ухвалив, що загублений під час Другої світової війни рідкісний «Мерседес» необхідно повернути онукам первісного власника автомобіля.

Mercedes-Benz 500K «Spezial Roadster»

Mercedes-Benz 500K «Spezial Roadster», який зараз оцінюється в 4 мільйони доларів, був відвезений американськими солдатами в кінці війни в якості трофея.

Оригінальним власником машини був німецький промисловець Ганс Фрідріх Прим, який придбав автомобіль у 1935 році. У 1945 році його маєток зайняли солдати армії США, які і відвезли автомобіль, поки законний власник перебував під вартою.

Доля автомобіля аж до сімдесятих років залишалася невідомою. У 2011 році машина з’явилася на аукціоні RM Auctions в США, де за 3,8 мільйона доларів її придбав голландський колекціонер Франс ван Харен.

Коли він виставив її на аукціоні в Німеччині в березні 2012 року, вона була конфіскована за розпорядженням суду. Представники інстанції заявили, що справа про зникнення автомобіля не була закрита за давністю 30 років, оскільки за законами Німеччини в цей термін може бути включено тільки час, який машина провела на німецькій території.

Повідомляється, що даний екземпляр Mercedes-Benz 500K, можливо, є одним з 29 збережених до наших днів автомобілів цієї моделі. Ще один 500K Roadster, виявлений раніше в 2012 році, був знайдений на американському «кладовищі автомобілів» в південному Лос-Анджелесі.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.