Новини України. 14 червня. 57% опитаних компанією Research & Branding Group українців виступають за повернення смертної кари.

Майже 60% українців виступають за повернення смертної кари

Респондентів запитали, як вони ставляться до повернення смертної кари в Україні. При цьому 34% виступили проти, а 9% не змогли відповісти.

На питання, чи згодні ви з тим, що тільки посилення покарань зможе знизити рівень жорстокості і насильства в суспільстві, 65% відповіли ствердно, 27% – негативно, а 8% не змогли відповісти.

Також у респондентів поцікавилися, як вони ставляться до носіння вогнепальної зброї. 79% опитаних відповіли негативно, 13% – позитивно, 9% не змогли відповісти.

Крім того, у респондентів запитали, які, на їхню думку, причини жорстокості і насильства в українському суспільстві (можна було дати кілька варіантів відповідей).

45% опитаних вважають, що причиною жорстокості в суспільстві є впевненість у можливості уникнути покарання, 30% – бездіяльність правоохоронних органів, 21% – відсутність правильного виховання і загальне падіння моралі, 19% – низький рівень життя, 15% – відсутність в суспільстві усталеної системи цінностей, по 12% – байдужість оточуючих і бажання показати свою перевагу над іншими.

У рамках опитування було опитано 2078 респондентів старше 18 років, що мешкають в усіх областях Україні. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

За матеріалами Цензор. НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.