Новини технологій. 11 червня. Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації ухвалила на минулому засіданні за основу проект змін до закону “Про радіочастотний ресурс”.

За поганий зв'язок мобільні оператори можуть залишитись без ліцензій

Він був підготовлений під час виконання доручення президента Віктора Януковича від 15 серпня 2011 року.

Документ передбачає, що Український державний центр радіочастот буде наділений новою функцією технічного контролю показників якості послуг мобільного зв’язку.

З цією метою підприємство буде проводити радіочастотний моніторинг і кожні 6 місяців звітувати перед НКРЗІ з питань якості зв’язку.

Крім того, в ліцензійних умовах користування РЧ, які обов’язкові для виконання, НКРЗІ запропонувала додати пункт про те, що оператори повинні виконувати умови за показниками якості мобільного зв’язку.

Нагадаємо, що в разі порушення ліцензійних умов регулятор може застосовувати серйозні санкції, аж до позбавлення ліцензії.

Крім того, регулятор запропонував чітко прописати в законі, що радіочастотний моніторинг здійснюється винятково на платній основі за рахунок компаній, що мають ліцензії на частоти загального користування.

За матеріалами Finance.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.