Новини України. 15 червня. Український кордон з 5 червня перетнуло близько 2,5 млн осіб та 600 тисяч транспортних засобів.

Кордон України з початку Євро перетнуло 2,5 млн чоловік

Черг та затримок на кордоні не має, повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012».

«Державний кордон з 5 червня перетнуло близько 2,5 млн осіб та 600 тисяч транспортних засобів. Впродовж 14 червня на кордоні оформлено понад 284 тисячі осіб та 60 тисяч транспортних засобів. Більшість іноземців продовжує прибувати літаками, всього за минулу добу було оформлено майже 130 рейсів», – йдеться у повідомленні.

За даними відомства, загалом з 5 червня на кордоні оформлено 630 літаків із пасажирами, які кваліфікуються у категорії вболівальник Євро-2012, а також 111 поїздів, 360 автобусів і майже 9 тисяч автомобілів із фанами. Майже 900 організованих груп вболівальників перетнули кордон зеленими коридорами Євро-2012.

Крім того, з початку турніру безпосередньо у пунктах пропуску прикордонники допомогли більше 600 вболівальникам із квитками на матчі, які під час перетину кордону мали проблеми із неналежним оформленням документів. Щодо них були прийняті окремі рішення, які дозволили фанам в’їхати в Україну та відвідати матчі турніру.

У п’ятницю, 15 червня, у зв`язку з матчами у Києві та Донецьку прикордонна служба передбачає збільшення авіарейсів та потоку вболівальників на легковому транспорті і автобусах.

Як інформує відомство, на сьогодні пропуск осіб через кордон в середньому збільшився на 23%, а пропуск транспортних засобів – в 2,2 рази.

Прогнозується, що пасажиропотік на кордоні України під час чвертьфінальної стадії чемпіонату Євро-2012 збільшиться до рекордних показників, – до 400 тис. осіб на добу.

Із щоденним збільшенням пасажиропотоку Держприкордонслужба успішно справляється, черг немає, надзвичайних ситуацій не відбулося.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.