Новини політики. 15 червня. Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Генеральним директором «Євроньюзу» Мікаелем Пітерсом наголосив на важливості розвитку української версії «Євроньюз».

Ми зацікавлені, щоб про Україну Європа знала більше і правду, - Азаров

«Ми зацікавлені у розвитку відносин «Євроньюз», і хотіли б, щоб інформація про Україну була, насамперед, об’єктивною. Ми зацікавлені, щоб про Україну Європа знала більше», – відзначивАзаров, повідомляє Урядовий портал.

За словами Миколи Азарова, проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року дало можливість більше відкрити Україну для Заходу, знівелювати поширену раніше недобросовісну інформацію про нібито процвітання в Україні расизму, злочинності, високих цін тощо, що відлякувало туристів.

«Однак, багато болільників приїхало, і уже тиждень живуть в Україні, і пересвідчились, що ніякого расизму у нас немає, і нікого у нас не вбивають, і ціни у нас досить доступні, нижчі за європейські, і все не так погано, як їм представляли», – сказав Прем’єр-міністр.

Голова українського Уряду також відзначив, що з інтересом дізнається політичні та економічні новини з «Євроньюзу», хоча черпає інформацію з різних джерел ЗМІ. Крім того, Микола Азаров зауважив, що йому подобається рубрика культури.

«Я ваш прихильник», – сказав він.

У свою чергу Генеральний директор «Євроньюз» Мікаель Пітерс наголосив, що «давнім історичним правилом» діяльності компанії є нейтральність, інформативність, об’єктивність у висвітленні подій.

При цьому Мікаель Пітерс висловив зацікавлення у отриманні оперативних коментарів від членів українського Уряду для телеканалу «Євроньюз».

Він також з приємністю відзначив проведення вперше в Україні Генеральної асамблеї «Євроньюзу», яка відбудеться 15 червня у м. Донецьк, де «чимало засновників «Євроньюзу» з багатьох країн світу вперше побачать Україну».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.