Новини політики. 26 червня. Голова представництва Європарламенту у Комітеті парламентського співробітництва з Україною Павел Коваль (Польща) закликає керівництво Європейського Союзу без зволікань підписати зміни до Угоди про спрощення оформлення віз з Україною.

Євродепутат наголошує на необхідності спростити видачу віз українцям

Про це повідомляє прес-служба Європарламенту.

“Угоду про внесення змін до Угоди між Україною і Європейським Союзом про спрощення оформлення віз було парафовано 16 лютого 2012 року. У світлі останніх подій слід було б очікувати на її якнайскоріше підписання. Ми закликаємо Єврокомісію і Раду ЄС вжити необхідних заходів для укладення угоди без зволікань, щоб надіслати цим потужний сигнал українському народу – що, незважаючи на політичні перепони, ЄС готовий активно підтримувати його прагнення”, – йдеться у заяві.

П. Коваль нагадав, що у рекомендаціях засідання Комітету парламентського співробітництва Україна – ЄС, яке відбулося 12-13 червня, наголошується на тому, що спрощення можливості для подорожей українців до країн Євросоюзу не повинно залежати від полічного клімату у відносинах між сторонами.

Як повідомлялося, Угоду між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз було укладено 18 червня 2007 року (набрала чинності з 1 січня 2008 року). У грудні 2011 року сторони завершили переговори про внесення змін до зазначеної угоди, які передбачають подальшу лібералізацію візового режиму. 16 лютого 2012 року документ було парафовано та розпочався процес його підготовки до підписання.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.